Tagasi portfooliosse

Sõrmuse elamurajoon

2023

  • Sõrmuse elurajoon on looduskaunis kohas, mille vahetus läheduses on Jägala juga, Soodla järved ja seenemetsad ning Rebala ja Lahemaa looduskaitsealad.

  • Sõrmuse ridaelamute kontseptsiooniga oleme jäänud otstarbekuse ja tasuvuse piiridesse samaaegselt luues midagi täiesti unikaalset kasutades väikseid detaile. Projekteerimisel on arvestatud ümbritseva looduse ja hoonete paiknemisega ilmakaarte suhtes, et tagada palju päevavalgust ja hea energiatõhusus. Ridaelamuboksid on meeldiva 3m korrusekõrgusega ning valgusküllased. Fassaadide värvilahendus on tagasihoidlik ja loodusega ühtesulav. Interjööris domineerivad heledad toonid ja looduslikud tekstuurid, mis aitavad luua mugavustunnet.

  • Ridaelamutele on projekteeritud energiatagastusega ventilatsioon, soojuspumbaga kütmine ja kvaliteetne soojustus, mis on kõik asjad, mis iseloomustavad kaasaegset eluaset. Fassaadide viimistluses on kasutatud kohalikku puitu ja muid keskkonnasõbralikke materjale.

  • Koos ridaelamutega rajatakse ka lasteaed, suur spordiväljak ning park koos jalutusradadega. Kvartali sisemusse jäävad valgustatud kergliiklusteed. Oleme arendajaga ühel meelel, et piirkond peab toimima ühtse tervikuna, mis mõjuks kvaliteetse ja funktsionaalse elukeskkonnana.

Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon Sõrmuse elamurajoon